Newsletter

O nas


Łączymy klientów i nabywców

Rynek leasingu w Polsce rozwija się w szybkim tempie, od kilku lat utrzymuje się wysoka dynamika wzrostu. Od 2014 raku rynek rośnie o blisko 20% rok do roku, ustanawiając kolejne rekordy sprzedaży, rok 2018 zakończy się rekordowym wynikiem dla barnzy leasingowej. Dynamicznie rosnąca ilość umów leasingu zrodziła potrzebę stworzenia miejsca, w którym cześć umów leasingu znajdzie nowego właściciela (cesjonariusza). Dodaj swoja propozycję cesji umowy leasingu aby dotrzeć do potencjalnych zainteresowanych przejeciem leasingu.

Zamieszczenie oferty

Na cesjeleasingu.pl ogłoszenia mogą umieszczać samodzielnie leasingobiorcy jak również ogłoszenia zmieszczają doradcy cesjeleasingu.pl, którzy działają na zlecenie leasingobiorców, wykonując część pracy za klientów. Umieszczenie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dbamy o Państwa oferty

Nasi doradcy na zlecenie leasingobiorców optymalizują ogłoszenia oraz zajmują się promocją ofert wśród naszych klientów, tak by trafiły one do możliwie jak największej, ale jednocześnie jak najlepiej wyselekcjonowanej liczby odbiorców. Zapytania składane przez cesjeleasingu.pl trafiają do naszych doradców i są filtrowane tak, żeby możliwie uniknąć czasochłonnego wyszukiwania poważnych klientów zainteresowanych przejęciem umowy leasingu.

Kontakt z kontrahentem

Po upewnieniu się, że obie strony są usatysfakcjonowane warunkami ewentualnej transakcji kontaktujemy Państwa ze sobą w celu dokonania inspekcji i finalizacji transakcji.

Transakcja

Po podjęciu decyzji o cesji umowy leasingu, transakcja ma miejsce bezpośrednio między cedentem, cesjonariuszem a firmą leasingową. 
Tak, to nie jest takie trudne! 
 

Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Strzałka w górę